-14%
, , ,

Highwaykick 1 Lifestyle Zebra

Scoot & Ride

Mosha: 1 – 5 vjeç

Deri 20kg në ulëse / 50kg me timon drejtuar

  • Qëndrueshmëri e lartë me 2 rrota para dhe 1 rrotë mbrapa 
  • Timoni i lëvizshëm dhe shumë i manovrueshëm
  • 2 në 1 me ndenjëse që mund të modifikohet pa përdorimin e veglave dhe në lartësinë më të ulët nga toka, më ulët nga të gjithë scooterat në treg – përshtatur posaçërisht për fëmijët më të vegjël
  • Designi Lifestyle grafik/zebra & kosh përpara për lojrat e preferuara
  • Highwaykick 1 ka gjithashtu një shtesë të butë sigurie – si një lloj mbrojtjeje nga rrotullimi, për siguri shtesë.

 

12,800L 14,800L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Highwaykick 1 Lifestyle Zebra”

There are no reviews yet.