,

Highwaykick 2 Limited – Lifestyle, Black & Gold Edition

Scoot & Ride

Mosha: 2 – 5 vjeç / nga Koleksioni Lifestyle me kosh përpara & Limited Edition Black & Gold

  • Qëndrueshmëri e lartë me 2 rrota para dhe 1 rrotë mbrapa 
  • Timoni i lëvizshëm dhe shumë i manovrueshëm
  • Designi Lifestyle me kosh përpara për lojrat e preferuara
  • Highwaykick 2 ka gjithashtu një shtesë të butë sigurie – si një lloj mbrojtjeje nga rrotullimi, për siguri shtesë.

 

12,300L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Highwaykick 2 Limited – Lifestyle, Black & Gold Edition”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…