-30%
, , ,

Hoodie Overland Trek

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Hoodie e ngrohtë me kapuç, i bërë me 100% pambuk organik, për rehati maksimale dhe butësi luksoze.

Argëtohuni me kapuçin e hoodiet, i cili vjen zbukuruar si kafshë.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,670L 8,100L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

90% pambuk organik, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hoodie Overland Trek”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…