,

Hoppstar Expert – Yale, Aparat dixhital

Hoppstar
Availability:

3 stok


Mosha: +3 vjeç

Expert nga Hoppstar është aparat dixhital, foto & video, me më shumë opsione dhe liri krijimtarie, duke përfshirë edhe të gjithë karakteristikat e famshme:

 • Selfie Camera për foto dhe video
 • Bën foto 3Megapixel, të zmadhueshme deri 40Mp
 • 16GB memory card
 • Fotot & VIdeot ruhen në kartën SD, aparati nuk printon direkt
 • Adaptor 1x type-C dhe adaptor 1x micro USB
 • kabëll 2-in-1 me karikues të përfshirë
 • Kapaciteti i Baterisë: 1000 mAh
 • Korniza dhe filtra
 • përmasa e ekranit 2.0″(jo touchscreen)
 • transferoni fotot dhe videot me kabëll

  Mosha: +3 vjeç

  Rookie nga Hoppstar është aparat dixhital, foto & video, me mbështjellëse silikoni, butona të mëdhenj dhe plot elementë popoullor:

  • Bën foto 3Megapixel 30Mp
  • Funksion video
  • 16GB memory card
  • Fotot & VIdeot ruhen në kartën SD, aparati nuk printon direkt
  • Adaptor 1x type-C dhe adaptor 1x micro USB
  • kabëll 2-in-1 me karikues të përfshirë
  • Kapaciteti i Baterisë: 750 mAh
  • Korniza dhe filtra
  • përmasa e ekranit 2.0″(jo touchscreen)
  • transferoni fotot dhe videot me kabëll

13,500L

3 stok

Loading...
Compare
16,700L for 2 item(s)
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hoppstar Expert – Yale, Aparat dixhital”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…