,

KIDYCAM – Green

KiddyWolf
Availability:

3 stok


Mosha: +3 vjeç

KIDYCAM është ideal për fëmijët nga 3 deri në 12 vjeç falë dizajnit unik të kamerës dhe formës origjinale, dizenjuar për ta mbajtur fare lehtë në dorë. Perfekt për të gjitha aventurat e përditshme: 

 • I papërshkueshëm nga uji
 • Program i lehtë navigimi
 • Foto dixhitale 8 Megapixel
 • Fotot printohen në studio si foto dixhitale
 • Video 1080p/30fps
 • 16 GB memorie
 • Bateri e ringarkueshme
 • Filtra dhe sfonde qesharake
 • Nuk ka lojëra
 • Dizajn unik e origjinal nga Kidywolf
 • Ekran 2″

***
KidyWolf është një markë e re belge. Prej vitit 2019, grupi krijues dizenjon produkte origjinale argëtuese, me fokus dizajnin dhe teknologjinë moderne. Kidy i dedikohet fëmijëve akoma jo-adeoloshentë, ndërsa Wolf është për ujqrit, të cilët jetojnë në tufa, kujdesen për pjesëtarët e familjes së tyre dhe janë tolerantë.

9,800L

3 stok

Loading...
Compare
13,000L for 2 item(s)
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “KIDYCAM – Green”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…