,

Hoppstar Rookie – Yale, Aparat dixhital

Availability:

3 stok


Mosha: +3 vjeç

Rookie nga Hoppstar është aparat dixhital, foto & video, me mbështjellëse silikoni, butona të mëdhenj dhe plot elementë popoullor:

  • Bën foto 3Megapixel, të zmadhueshme deri 30Mp
  • Funksion video
  • 16GB memory card
  • Fotot & VIdeot ruhen në kartën SD, aparati nuk printon direkt
  • Adaptor 1x type-C dhe adaptor 1x micro USB
  • kabëll 2-in-1 me karikues të përfshirë
  • Kapaciteti i Baterisë: 750 mAh
  • Korniza dhe filtra
  • përmasa e ekranit 2.0″(jo touchscreen)
  • transferoni fotot dhe videot me kabëll

9,600L

3 stok

Loading...
Compare
Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Hoppstar Rookie – Yale, Aparat dixhital”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…