Sold out!
, ,

Jastëk gjidhënie – Nude Haiku Birds

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


Jastëku i gjidhënies me pambuk organik kombinon stilin dhe prakticitetin. Përshtatet sipas përdorimit, duke ndjekur në pozicione të ndryshme bebin dhe nënën.

Veshja e jashtme është 100% pambuk organik, për lëkurën e ndjeshme për lëkurën e foshnjeve. Mbushja 100% Polyester Oeko-tex, shumë higjienik edhe nëse djersit. 

Përmasa: 50 x 65 x 15 cm 

6,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 50 × 65 × 15 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Ngjyra

Mirëmbajtja

Mbulesa e jashtme në lavatriçe me cikël të butë 30gradë, pa zbardhues, mos e lini në ujë, pa centrifugë të fortë, jo hekurosje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk gjidhënie – Nude Haiku Birds”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…