,

Jastëk karroce – Cherry Blush

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Rehatohuni me jastëkun e butë, i cili mbulon të gjithë ulësen e karrocës dhe zhvendoset lehtësisht për ta larë e pastruar. 

  • Universale për të gjithë karrocat
  • Përmasat: 83 x 32 cm
  • Mbulesa 100% pambuk organik
  • Mbushja 100% polyester e ricikluar

4,800L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 83 × 32 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk karroce – Cherry Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…