,

Jastëk për karrige Angel Grey

Childhome
Availability:

4 stok


  • Jastëk universal për karrige ngrënieje nga Childhome;
  • Shumë i butë dhe i rehatshëm për të gjithë fëmijët!
  • Vjen në ngjyrë gri, me krahët që dalin jashtë karriges.
  • Mund të përdoret edhe në karrocë apo në ulëse të tjera për bebe, falë vrimave në të për vendosjen e rripave të sigurimit.

Perfekte me karriget tona Karrige ngrënie e bardhë Evolu One 2 1

6,800L

4 stok

Loading...
Compare
Peshë 0.2 g/kg
Përmasa 60 × 63 × 5 cm
Marka

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrige Angel Grey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…