,

Jeta e Bletëve WWF®- Puzzle 100cp

Janod
Availability:

6 stok


  • Mosha: 6 vjeç
  • 100 pjesë 
  • Lodër e krijuar në  bashkëpunim me WWF®™. Janod po mbështet përpjekjet e WWF®™ për të mbrojtur mjedisin dhe biodiversitetin me një gamë të re lodrash, bëra nga materiale më të qëndrueshme. Shpresojmë që kjo të frymëzojë gjeneratën e re dhe t’i inkurajojë të ngrihen në mbrojtje të kafshëve të egra dhe botës natyrore në të ardhmen.

Mësoni mbi jetën e bletëve dhe organizimin e tyre të përsosur brenda në zgjoin e tyre. Nxisni kuriozitetin për kërkime të tjera dhe ndjeshmërinë mbi natyrën dhe mbrojtjen e specieve më të rrezikuara. 

  • Ka edhe një poster, që shërben si model për përdorimet e para.
  • Ilustruar me detaje mahnitëse, printuar me bojra vegjetale, mbi karton nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme.
  • Përmasa e puzzle: 50 x 40 cm

2,800L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 50 × 49 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jeta e Bletëve WWF®- Puzzle 100cp”

There are no reviews yet.