,

Kangur Harmony – 3D Mesh – Dark Green

BabyBjorn
Availability:

3 stok


Harmony është kanguri më i rekomanduari nga BabyBjorn, dizenjuar për përdorim afatgjatë dhe jetë aktive me fëmijën në krahë: nga i porsalindur – toddler.

  • 0–3 vjeç
  • 3,2-15 kg, 53-100 cm
  • 4 pozicione mbajtëse (new born, me fytyrë nga brenda, me fytyrë nga jashtë, në kurriz nga mosha 1 vjeç)
  • Materiali MESH (rrjetë): 100% polyester ultra e butë dhe komode, High-Tech, tekstil i ajrosshëm, lëshon nxehtësinë e tepërt duke lejuar qarkullimin e ajrit. Thahet shpejt

Mban trupin, gjunjtë dhe këmbët e bebit në pozicion natyral, të harkuar dhe të qetë. Miratuar për të gjithë grupmoshën e udhëzuar të përdorimit si tërësisht i sigurt dhe korrekt edhe nga International Hip Dysplasia. Materialet janë afatgjatë, kimikisht të pastra.

Çfarë ka të veçantë Harmony? Zgjidhja nëse kërkoni një kangur për përdorim afatgjatë, bëni jetë aktive me fëmijët në lëvizje, ka strukturë të butë, por mban plotësisht të rehatur prindërit dhe fëmijët, edhe në peshë 15kg! Rehatia që fal është luksoze: rripi i belit lehtëson presionin dhe mbështetësja e shpinës dhe rripat e shpatullave e bëjnë Baby Carrier Harmony tepër komode.

I lehtë në përdorim me pak butona dhe paloset lehtësisht në karrocën ose në çantë.

Kur nis të përdoret? Nga dita e parë e lindjes së bebit deri 3 vjeç (ndiqini udhëzimet)
Sa ergonomik është për tranzicionin nga baby – toddler? Harmony është krijuar për të mbajtur të gjithë peshën e fëmijës me këmbët hapur, ndërsa pjesa e fundshpinës relaksohet tërësisht poshtë. Teksa fëmija rritet, mund të ndryshoni gjatësinë e rripave, vendosjen e këmbëve dhe pjesën e ulëses, për pozicionim optimal sipas peshës dhe gjatësisë në ndryshim.

Kanguri Mini në përputhje me stadarded Europiane dhe Amerikane të sigurisë: EN 13209-2:2015 & ASTM F2236.

25,000L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Ngjyra

Materiali

3D MESH: 100% polyester
High-Tech, tekstil i ajrosshëm, lëshon nxehtësinë e tepërt duke lejuar qarkullimin e ajrit.
Thahet shpejt

Siguria

Në përputhje me stadarded Europiane dhe Amerikane të sigurisë: EN 13209-2:2015 & ASTM F2236. 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kangur Harmony – 3D Mesh – Dark Green”

There are no reviews yet.