, ,

Kapele Plazhi e gjatë – Tiger Sand

Konges Slojd

Kapele plazhi e gjatë, enkas për të mbrojtur zonën e qafës dhe shpatullave, me material si rroba banjo, ideale për në ujë, pasi thahet shpejt dhe ka tekstil mbrojtës kundra rrezeve të diellit me faktor SPANDEX UPV 50+.

  • Masat janë reale; rekomandojmë të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

 

4,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

80% recycled polyester and 20% elastane

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Plazhi e gjatë – Tiger Sand”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…