, ,

Kapele Plazhi Bucket – Tiger Sand

Konges Slojd

Kapele e butë me strehëz të gjerë, për plazh, me material si rroba banjo, ideale për në ujë, pasi thahet shpejt dhe ka tekstil mbrojtës kundra rrezeve të diellit me faktor SPANDEX UPV 50+.

  • Masat janë reale; rekomandojmë të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

 

4,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

80% recycled polyester and 20% elastane

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Plazhi Bucket – Tiger Sand”

There are no reviews yet.