, , ,

Kapele Plazhi e gjatë – Ping Pong

Konges Slojd

Kapele dielli “peshkatari”, me strehëz dhe me veshje të gjatë mbrapa për të mbrojtur qafën e kurrizin e bebit. Është për daljet në plazh, nën diellin e nxehtë.

Materiali elastik mbron nga rrezet UV të diellit me faktorin më të lartë të mbrojtjes ultravjollcë, UPF 50+

Mund ta kombinoni me të gjithë linjën PING PONG të plazhit të Konges Sløjd.

 

3,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

80% Polyester e ricikluar, 20% Elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Plazhi e gjatë – Ping Pong”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…