Kapuç i ngrohtë – Basil

Konges Slojd

Kapuç i ngrohtë nga Konges Slojd, me lesh merino dhe shume i butë.

 

3,100L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç i ngrohtë – Basil”

There are no reviews yet.