, , ,

Kapele Plazhi – Léviter

Konges Slojd

Kapele dielli me strehëz, ideale për në plazh, pasi ka materialin polyester që thahet shpejt nëse laget në ujë, dhe ngjan si rroba banjo.

Mund ta kombinoni me të gjithë linjën Léviter të Konges Sløjd.

Shumë e lehtë dhe mund të përdoret edhe në përditshmëri.

 

4,500L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

61% polyester e ricikluar, 39% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Plazhi – Léviter”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…