Karfica KS – Etoile Pink Sparkle

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Karfica 3cm nga Konges Slojd, të buta dhe shumë të lehta, me fjongo tyl. 

  • Seti përmban 10 karfica
  • Ideale për flokë lehtësisht të dendur – të dendur.

 

2,400L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica KS – Etoile Pink Sparkle”

There are no reviews yet.