Karfica, Out of this world

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Planetë me unaza dhe me shkëlqim vezullues rrotullohen rreth flokëve. 

  • Mbi kapëse 45mm.

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje.

1,420L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

50%PLASTIC, 30%POLYESTER (WOVEN), 20%IRON

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karfica, Out of this world”

There are no reviews yet.