,

Krahët e Zanës, me yje – gri

Mimi & Lula
Availability:

2 stok


Futuni në një botë përrallash me krahët e zanës. Në një ngjyrë të lehtë gri dhe yje të artë me shkëlqim, krahët janë një dhuratë perfekte !

  • 38cm diametër
  • Vishen me shiritë elastik

2,700L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahët e Zanës, me yje – gri”

There are no reviews yet.