-30%
, , ,

Krahët e Dragoit

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Përrallat kanë zbritur në krahët tuaj. Plot efekte speciale për t’u ndier një personazh mitik me krahët e dragoit nga Mimi Lula.

  • Punuar në copë lëkure të butë me efekt metalik gold, dhe zbukuar me kadife, xixa shumëngjyrëshe dhe efekte ylber.
  • Vishen me shiritë elastik
  • Mosha: +3 vjeç

3,920L 5,600L

3 stok

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…