,

Karficat Felicitas – Fjongo Toffee

BIlly Loves Audrey
Availability:

3 stok


Mosha: +3vjeç

  • Karfica dhe fjongo prej sateni, lidhur bukur, për një aksesor klasik e jetëgjatë mbi flokë
  • Përmasat e fjongon: 7 x 4.5cm
  • Mbi karfica 4.5cm

1,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 6 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Felicitas – Fjongo Toffee”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…