,

Karficat Jazzy

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Seti i karficave shumë cool nga Mimi Lula, ideale edhe për flokë të dendur, edhe për të rritur madje!

  • Materiali Acetat Celulozë – një material miqësor me ambientin me origjinë nga pambuku natyror dhe fibrat e drurit.
  • Mbi kapëse 5 cm.
  • Seti përmban 4 karfica 

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,480L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Jazzy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…