,

Karficat Winter Ivy Butterfly

Mimi & Lula
Availability:

1 stok


Seti i karficave me lule dhe flutura, plot ngjyra e kontraste të forta nga koleksioni Winter Ivy.

Mund të kombinohen së bashku!

  • Lulet kapëse 5 cm, fluturat mbi kapëse 2cm.
  • Seti përmban 4 karfica 

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,400L

1 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Winter Ivy Butterfly”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…