,

Karficat Ylberi Retro

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


3 karficat e vogla janë menduar si një set që plotësojnë njëra tjetrën në zbukurimin e përditshëm të flokëve!

Një yll me bisht, një ylber dhe një zemër, secila me ngjyrat e kontrastet e veta të bukura!

  • Mbi kapëse 2.5-3 cm.
  • Seti përmban 3 karfica të ndryshme

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,400L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Ylberi Retro”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…