Mini Karfica, Retro Heart

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Karfica të vogla 2cm veshur me teksil nga sipër, me një zemër secila, me kombinime të bukura ngjyrash, nga e kuqja e fortë tek zemrat me xixa, pastel dhe efekte metalike. 

  • Seti përmban 8 karfica të vogla 2cm, 4 modele të ndryshme

 

1,520L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

50%PLASTIC, 30%POLYESTER (WOVEN), 20%IRON

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Karfica, Retro Heart”

There are no reviews yet.