Sold out!

Krahët e Zanës, me yje – Pink

Mimi & Lula
Availability:

S’ka stok


Futuni në një botë përrallash me krahët e zanës. Në një ngjyrë të lehtë  dhe yje të artë me shkëlqim, krahët janë një dhuratë perfekte !

  • 38cm diametër
  • Vishen me shiritë elastik

2,700L

Sold out!

Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahët e Zanës, me yje – Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…