Sold out!
,

Karrige ngrënie Evolu One – Rust

Childhome
Availability:

S’ka stok


Childhome ka krijuar karrigen e lartë Evolu ONE!

  • Përshtatet në 2 lartësi tryezash: tryezë standarde ngrënieje 75cm dhe tryezë për fëmijë 50cm.
  • Pajisur me një siguri 5-elementësh dhe një parakolp të sigurisë.
  • Mosha e rekomanduar: nga 6 muaj deri në 4 vjeç (ose përdorimi i një karrige të lartë rekomandohet pasi fëmija juaj të jetë në gjendje të ulet drejt në mënyrë të pavarur.)
  • Aksesorë Opsional: Këmbë shumë të gjata të adaptueshme në një ishull kuzhine prej 90 cm; Tabaka e ngrënies që është e adaptueshme në thellësi.

Prodhuar sipas standardit më të sigurt EU për karriget e ngrënies për fëmijë EN 14988:2017 

30,400L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige ngrënie Evolu One – Rust”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…