, ,

Karrocë kukullash – Lemon

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Karroca për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera! Rrotat e mëdha janë të veshura me gomë EVA, për të qenë e qëndrueshme dhe lehtësisht e kontrollueshme nga fëmijët.

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;
  • Ka edhe një çantë organizuese të vogël.

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

6,400L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 56 × 27 × 46 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash – Lemon”

There are no reviews yet.