, ,

Karrocë kukullash me djep – Velvet Total Eclipse

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Karroca vintage për kukulla vjen në një design më të veçantë me cope kadife dhe ngjyrë blu të errët. Ka djepin për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera,

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

21,000L

6 stok

Loading...
Compare
Peshë 3.8 g/kg
Përmasa 82 × 42 × 71 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash me djep – Velvet Total Eclipse”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…