Sold out!
, ,

Karrocë kukullash – Total Eclipse

Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Modeli limited edition Total Eclipse i karrocave për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera!

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;
  • Ka edhe një çantë organizuese të vogël.

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

6,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 56 × 27 × 46 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash – Total Eclipse”

There are no reviews yet.