, ,

Karrocë kukullash – Poppy

Availability:

4 stok


Mosha: 3 vjeç

Karroca për të nxjerrë shëtitje kukullat dhe lodrat e tjera!

  • Mund të paloset dhe hapet lehtësisht;
  • Ka edhe një çantë organizuese të vogël.

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

6,400L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrocë kukullash – Poppy”

There are no reviews yet.