-30%
, , ,

Këpucë Sumi High Top Cherry

Konges Slojd

Këpucë me qafë nga Konges Slojd janë shumë të lehta dhe ergonomike për këmbët e fëmijëve. Brenda kanë një shtresë të butë prej lëkure e cila ngjan si jastëk i vogël për komoditetin e këmbës. Jashtë janë prej cope kamoshi.

  • Lejojnë ajrosjen e mirë të këmbëve falë materialeve natyrale të përdorura
  • Prodhuar me kujdes në Portugali

10,500L 15,000L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

SKU: N/A Kategori: , , ,
Marka

Numri

, , , , , , , , , ,

Materiali

100% Gomë natyrale thermoplastic /Sipër: 100% kamosh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Këpucë Sumi High Top Cherry”

There are no reviews yet.