Sold out!
, ,

Kolazh – So Pop!

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Nxisni kreativitetin dhe lëreni të lirë imagjinatën për të krijuar karakteret e kafshëve me këtë set të pasur nga Djeco!

Sfonde të bukura e të mëdha kartoni me kafshë dhe zarfe plot me elementë dekorues!

Përmban:

  • 4 kartonë të mëdhenj për kompozim
  • 4 zarfe meshumë elementë për t’u ngjitur
  • 1 ngjitës
  • libër udhëzimesh me ngjyra.

2,600L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kolazh – So Pop!”

There are no reviews yet.