,

Kordele 6-24m me fjongo – Orange

Mimi & Lula

Mosha: 6-24muaj

Kordelet për bebe, nga koleksioni i ri i kordeleve prej pambuku dhe në ngjyra të ngrohta pastel të Mimi Lula!

  • 100% pambuk
  • Lidhen me ngjitëse velcro

1,500L

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kordele 6-24m me fjongo – Orange”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…