-57%
,

Kordele Amour Blue Stripe

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Mosha: 3 vjeç

Kordele flokësh nga Konges Sløjd 95% pambuk dhe 5% elastene për më shumë komoditet!

  • 60cm diametër

990L 2,300L

1 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kordele Amour Blue Stripe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…