-44%
, ,

Tapet Loje Kiowa – Riviera Blue

Nobodinoz
Availability:

2 stok


Tapet rrethor për fëmijë me pambuk organik Ø 105cm

Dhoma e fëmijëve tuaj do të duket e kompletuar dhe është ideale për t’u kombinuar me tendën tone teepee Nevada!

  • Me material pambuk 100% GOTS të aprovuar, i certifikuar OEKO-TEX® 1 class
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

5,500L 9,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapet Loje Kiowa – Riviera Blue”

There are no reviews yet.