-31%
, ,

Kordele të mëdha – Fleur de Glace

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Kordele flokësh nga Konges Sløjd 95% pambuk dhe 5% elastene për më shumë komoditet!

  • Zgjidhni nga 2 masa: nga 6 muaj në 3 vjeç
  • Seti vjen me 2 copë

2,200L 3,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kordele të mëdha – Fleur de Glace”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…