,

Kovë dhe lojra rëre! – Vehicles

Liewood
Availability:

3 stok


Linja e aksesorëve të pastër të plazhit nga Liewood është bërë për t’ju shoqëruar gjatë, verë pas verë, falë silikonit rezistent, si dhe duke pasur në fokus materialet absolutisht të pastra.

Seti me: kovë me bisht, 4 forma dhe një lopatë.

  • Zgjidhni me kujdes e vëmendje lojrat e fëmijëve nën temperaturat e nxehta: 100% silikon, 0 toksina dhe 0 BPA.
  • Të sigurta nën rrezet e diellit, nuk lëshojnë kimikate apo toksina nën nxehtësi.

5,600L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Silikon, pa BPA, pa Phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kovë dhe lojra rëre! – Vehicles”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…