, , ,

Kubi me Aktivitete – Janod

Janod
Availability:

5 stok


Mosha: 18 muaj

Kubi plot me aktivitete e lojra për të luajtur & për t’u zbuluar.

  • Plot me aktivitete për të njohur format, ngjyrat, për të rritur përqëndrimin dhe shumë argëtues.
  • Për ta ruajtur, labirintet sipër mund të kthehen poshtë dhe futen në kub.

Materiali: Dru, MDF, bojra ujë

Përmasa: 32 x 33 x 50 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

11,800L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kubi me Aktivitete – Janod”

There are no reviews yet.