, ,

Kukulla prej cope Alma 35cm

Thread Bear Design

Alma Rag Doll është një dhuratë e shkëlqyer. Vjen në një kuti të bukur kartoni, për një efekt surprizë shumë emocionuese për të vegjëlit. 

Kukulla prej pambuku nga ThreadBear Design është e përjetshme. Alma është frymëzuar nga literatura angleze për fëmijë, me flokë të kuqe, fustan dhe geta me vija. Duke luajtur me kukullën prej pambuku Alma, fëmijët do të kenë shumë përvoja e kujtime. Së bashku zhvillojnë imagjinatën, ndjenjën e përgjegjësisë dhe sigurisë.

Gjatë prodhimit, është përdorur pambuk i cilësisë më të mirë dhe kukulla është qepur e punuar me dorë.

***

Marka ThreadBear vjen nga Britania e Madhe. Dizajni tradicional britanik vihet re përgjatë gjithë linjës së prodhimit. Me fokus të ardhmen e fëmijëve, produktet janë bëra nga materiale miqësore me mjedisin, me cilësi të lartë dhe të veshura me një shtresë të veçantë mbrojtëse TPU të biodegradueshme. Ato janë maksimalisht të sigurta dhe plotësojnë kërkesat strikte të sigurisë dhe standardet e BE-së. 

6,800L

Loading...
Compare
Përmasa 35 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla prej cope Alma 35cm”

There are no reviews yet.