, ,

Kukulla Carol Pijama 32cm

Paola Reina

Nga koleksioni më i thjeshtë i Paola Reina i kukullave me pizhama, Carol ruan gjatësinë e kukullave të tjera 32 cm, veshur vetem me pizhama, me flokë lëshur ngjyrë gështenjë.

  • Ka një aromë të lehtë vanilje.
  • Flokët janë vendosur fortë e janë shumë cilësor, mund t’i krihni e modeloni pafund.
  • Në mesin e kukullës është vula origjianle Paola Reina, që garanton autencitetin dhe cilësinë.
  • Prodhuar në Spanjë
  • Nuk vjen në kuti paketimi

Lexoni më shumë! Paola Reina është një markë 20 vjeçare kukullash, e cila dizenjon dhe prodhon të gjitha kukullat në Spanjë. Materialet e përdorura janë të sigurta dhe pa phthalates. Teknologjia, cilësia dhe dizajni luajnë një rol shumë të rëndësishëm në procesin e prodhimit, duke kombinuar teknika të avancuara moderne, por disa detaje ruhen dhe punohen tërësisht me dorë, si skulptura e bazë, grimi i fytyrës, flokët apo veshja. Çdo kukull ka vulën e vet, e cila tregon origjinalitetin Paola Reina. 

4,600L

Loading...
Compare
Përmasa 32 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Carol Pijama 32cm”

There are no reviews yet.