, ,

Kukulla Pomea – Baby Dahlia Purple

Djeco

Koleksioni i kukullave Pomea nga Djeco është një ndër më të bukurit. Kukulla ka tipare të buta, sy të dashur dhe veshja në ngjyra neutrale.

  • 32cm
  • Materialet të gjitha janë pa toksina
  • Vjen në një kuti e paketuar bukur

5,200L

Loading...
Compare
Përmasa 32 cm
Marka

Materiali

Vinyl, PVC pa phthalates, Veshja pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla Pomea – Baby Dahlia Purple”

There are no reviews yet.