Kuletë Lapsash Djeco – Flower

Djeco
Availability:

3 stok


Kuletë me dy ndarje nga Djeco. Çdo zinxhirë ka një dorezë të vogël silikoni për ta tërhequr më lehtë. 

Jashtë prej pambuku dhe brenda, tekstil, polyster, kundra njollave. 

Ka xhepa dhe llastikë mbajtës, për të mbajtur të organizuar kancelari të ndryshme.

  • Përmasa 22 x 12 x 3 cm
  • Hapje/Mbylljet me zinxhir

2,100L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 22 × 12 × 3 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë Lapsash Djeco – Flower”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…