Kuletë me 2 ndarje – Dinogamis

Caramel et Cie
Availability:

4 stok


Kuletë me dy ndarje me zinxhir për lapsat dhe kancelaritë e shkollës. 

  • Përmasa 21 x 7 x 6 cm
  • Hapje/Mbylljet me zinxhir
  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë
  • 2 vjet garanci

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

2,600L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 21 × 7 × 6 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë me 2 ndarje – Dinogamis”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…