, ,

Kush është në dritare? – Vizatim

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 5-6 vjeç

Vizatoni personazhet që ju pëlqejnë më shumë në dritaret e 4 objekteve. Personazhet janë ilustruar më vete dhe duhet vetëm ti vendosni mbrapa dritares, të ndiqni vijat dhe të vizatoni mbi të. Ngjyrosni më pas figurat sipas imagjinatë suaj!

  • Seti përmban: 12 letra për të vizatuar dhe ngjyrosur (4 të ndryshme), 15 karta me personazhe, bojra dhe laps.

2,600L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Letër

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kush është në dritare? – Vizatim”

There are no reviews yet.