, , ,

Kuti Muzike – Polo 12

Djeco

Kuti klasike me muzikë, ilustruar si një anije kozmike dhe një astronaut kërcen nën tingujt e “Take Me Out to the Ball Game” (Albert Von Tilzer)

  • Muzika zgjat rreth 2.5min

3,400L

Loading...
Compare
Përmasa 18 × 11 × 10 cm
Marka

Materiali

Karton, Tekstil

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti Muzike – Polo 12”

There are no reviews yet.