, , ,

Kuti ushqimi – Lemon, PLA

Konges Slojd
Availability:

7 stok


Kuti ushqimi, dizenjuar me doreza të lehta për t’u mbyllur, asnjë ushqim nuk bie nga kutia.

Brenda ka një ndarëse praktik dhe një kuti më të vogël me kapak silikoni.

  • Materiali PLA (plastik me origjinë ushqimore)
  • Përmasat 17 x 12 x 8.5cm

3,300L

7 stok

Loading...
Compare
Përmasa 17 × 12 × 8.5 cm
Marka

Materiali

PLA

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti ushqimi – Lemon, PLA”

There are no reviews yet.