, , ,

Kutia e magjive – 20 truket e magjistarit

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 8-14 vjeç

Seti magjik përmban mjetet e një magjistari të përkryer për të realizuar 30 truke magjie!

  • Përfshin truke si zhdukje, transformim, iluzione dhe parashikime!
  • Truket janë zhvilluar me magjistarë të vërtetë, në bashkëpunim me ilustruesit e Djeco
  • Broshura udhëzuese përfshin udhëzime precize për të kuptuar truket e një magjistari profesional!
  • Mund të drejtoheni edhe në website-in e Djecos për truke të caktuara!

6,200L

6 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e magjive – 20 truket e magjistarit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…