,

Kuzhina Candy Chic

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vjeç

Kuzhina Candy Chic është zgjedhja më e ëmbël. Ajo vjen e kompletuar për të nisur menjëherë lojën! Ngjyrat e, kontr buta dhe materiali i përdorur për të sjellë këtë lojë klasike nga Janod e bëjnë kuzhinën prej druri Candy Chic një stacion loje i përhershëm nga fëmijët.

Me shumë funksione, si pianura me dritë e tringuj, e enë kuzhine të përfshira.

Materiali: Dru, inox dhe ngjyrosur me bojra me bazë ujë

Përmasa: 87 x 55 x 30 cm


***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

22,000L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 55 × 30 × 87 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuzhina Candy Chic”

There are no reviews yet.