-30%
, , ,

Kuzhina e madhe Maxi Macaron

Janod
Availability:

3 stok


Mosha: 3 vjeç

Le të shkojmë pak extra me kuzhinat…Maxi Cooker Lagoon ka çdo gjë, duke përfshirë sobën, pianurën, frigoriferin, kanata, rafte, lavaman, mikrovalë, dërrasë të zezë mbi kanat për shënimet dhe plot aksesor! Është një stacion loje kuzhine në miniaturë, bashkë me tinguj dhe drita LED.

  • Enët e kuzhinës të përfshira
  • Materiali: Dru, inox dhe ngjyrosur me bojra me bazë ujë
  • Përmasa: 102. x 34 x 100 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

 

21,900L 31,200L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 102.5 × 34 × 100 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuzhina e madhe Maxi Macaron”

There are no reviews yet.